You are hereMp3 file locations

Mp3 file locations


 It is easy as one, two, three

Mp3's are the audio tracks from the videos

1. five gig of new ones are kept here

2. five gig of older ones are kept as text files here  When you download these you need to change the extension from .txt to .mp3 then they will play.

3. For All the older ones click on this torrent file  If you know about torrents you can download them and keep them in your torrent feed folder, and they will help to seed more requests. Here is the file list.  If you want to make a torrent you can learn here more about how to work with them.

Actually I am still learning about Torrents myself.  When I know more I will add more instructions.  If you know, you can email me what to post here.  Or attach them as comments.

Here some instructions are

1) Download and install bittorrent: http://www.bittorrent.com  UTorrent is also good.

2) Right-click the torrent file and click on ‘save as...’ to download it to your computer.

3) When you see that the torrent file is completely downloaded, open it. This will start bittorrent.

4) You can now make a selection which files you want to download. (If you download them all it will take about 18 gigs space on your hard disk, so look whether or not you have enough free space)

You can run bittorrent on the background when you are using your computer for different things. It will download the files automatically and it will also upload them to others.  To operate as a seeding torrent, most people leave their computers on all the time, and just sleep their monitor.

(Ask questions in the comments.  Hopefully someone will answer.)

Thanks

0
Your rating: None

hakkında aşağı zayıflama bilmek orada herşeyi bildiğinizden emin misiniz? Iyi, altın çilek birkaç çılgın kilo kaybı hile ve size hiç duymadım ki gerçekler olabilir:

bir kadeh şarap içerek işten sonra rahatlamak gibi kadınlar yapıyor tutmak için başka bir neden var: Şarap az maden suyu daha besi yeni bir çalışmaya göre, bir kadeh şarap maden suyu daha besi bile azdır. Ayrıca, kadın nüfusun orta derecede içenlerde obezite alkolden kaçınmak kadınlara oranla bir azalma riski var. Aslında, bilim adamları kırmızı şarap içmek kadınlar daha az olan maden suyu sadık olanlar daha yağlı kazanmak için muhtemel olduğunu bulduk. Bu bulgular 19.000 kadın örneklem bir çalışma ortaya çıkmış ve en çok beslenme tarafından verilen danışmanlık aykırı alkolden kaçınmak, kilo vermek istiyorsanız. (Hangi Internal Medicine dergisinin Archives de yayımlandı) bir çalışma yürüttük bilim adamları alkolden elde kalori diğer gıdalar elde edilen kalori göre kilo üzerinde küçük bir etkisi olduğunu söylüyorlar. Onlar da hangi vücut alkol tepki yolu daha biz şu ana kadar düşündüm sahip olduğundan daha karmaşık olduğuna işaret etmektedir. Bir teoriye göre, bu içme ciğeri düzenli ve alkol yıkmak için farklı bir metabolik yolun geliştirmek ekstra enerji çoğunlukla yağ yerine ısıya dönüştürülür. Ancak, bu sadece kırmızı şarap ve tüm içecekler değil için geçerlidir: kırmızı şarap içmek kadın bira ve diğer içecekler tercih eden kadınlar daha çok daha az yağ vardır.
Yemek gece geç saatlerde, çok kilo olarak iki koyun: Burada en çok beslenme söylediklerine ters bir bulgudur. Beslenme genellikle yemeklerin zamanlaması önemli olmadığını iddia ediyor. her gün tüketilen kalori sadece toplam tutarı önemlidir. Iyi, dergi "Obezite" da yayınlanan bir çalışmada, onları yanlış olduğunu kanıtladı. ABD'li bilim keşfettim ki biz daha önce yemek yerken daha iki kat daha fazla kilo gece geç saatlerde yemek yerken. Araştırma ekibi, 2 grup, bunlardan biri diğer yemek gece geç saatte ve gün normal saatinde yemek okudu. İkinci grup, fiziksel aktivite düzeyleri aynı olmasına rağmen ve gıda aynı miktarda yemek vardı, kim erken yedik daha fazla vücut ağırlığı iki kat taktı. baş araştırmacı göre, bu yüzden vardiyalı çalışan kişiler, fazla kilolu olma eğilimi nedeni budur. Günün uygunsuz zamanlarda yemek kilo katkıda görünüyor. Son yıllarda yapılan çalışmalarda sirkadiyen ritim (insan vücudunun iç clock) vücut enerji nasıl kullandığı önemli bir rol oynadığını göstermiştir. Uyku, hormonlar ve vücut ısısı daha yağ deposu nasıl faktörleri olduğuna inanılmaktadır. yemek daha iyi planlama obezite oranı azaltılarak anahtarı gibi görünüyor.

dededede

sagol canım :)